Automatyka

Automatyka Przemysłowa

Pełna kontrola dzięki Poltraf

Firma Poltraf jest wiodącym dystrybutorem aparatury kontrolno-pomiarowej w Polsce. W swojej ofercie ma urządzenia renomowanych producentów. Gdańskie przedsiębiorstwo z siedzibą przy ulicy Bysewskiej wspiera klientów z całego kraju. Od 1994 roku Poltraf działa z sukcesami na polskim rynku będąc cenionym dostawcą urządzeń do pomiaru m.in. wilgotności oraz ciśnienia i temperatury. W swojej ofercie ma termostaty, termometry oraz przetworników ciśnienia.

Poltraf dystrybuuje sprzęt producentów ze Szwajcarii, Szwecji, Holandii, Wielkiej Brytanii i Czech. Od 2017 roku zajmuje się też dostarczaniem produktów polskiego PM Ecology. Przez lata obecności na rynku gdańska firma udowodniła, że urządzenia, które dostarcza są wysokiej jakości, które skutecznie pomagają przedsiębiorcom w całej Polsce.

Poltraf w ramach usług oferuje m.in. pomiary ciśnienia, poziomu temperatury oraz wilgotności. Wykorzystuje w tym celu presostaty, a także termostaty i przetworniki ciśnienia, temperatury oraz wilgotności. Posiada najwyższej jakości urządzenia do systemów automatyki przemysłowej oraz ciepłownictwa. Poltraf to też najlepsze zawory elektromagnetyczne i pneumatyczne, unikalne czujniki gęstości sześciofluorku siarki SF6. Korzysta też z doświadczeń rewelacyjnych światowych producentów detektorów wycieku gazów, a także termometrów bimetalicznych i gazowych oraz manometrów.

Automatyka pomiarowa

Poltraf wspiera przedsiębiorców niemal wszystkich branż przemysłu ciężkiego i lekkiego oraz energetyki, a także przetwórstwa w ramach dostaw aparatury kontrolno-pomiarowej. Gdańskie przedsiębiorstwo dystrybuuje unikalny produkt w skali światowej czujniki sześciofluorku siarki SF 6. Jako firma odpowiedzialna, jej pracownicy służą klientom radą w kwestiach technicznych, pomagając im m.in. w doborze sprzętu odpowiedniego dla ich indywidualnych potrzeb.

Firma z gdańska specjalizuje się w odpowiednim wyborze urządzeń kontrolno-pomiarowych do wymagających aplikacji z przemysłu okrętowego, chemicznego, petrochemicznego, a także rafineryjnego. To wąska specjalizacja, która w obecnych czasach jest niezwykle potrzebna. Mnóstwo firm potrzebuje takiego wsparcia. Dotychczas był z tym duży problem, który Poltraf od lat skutecznie rozwiązuje.

Przedsiębiorstwo, aby być bliżej klientów ma przedstawicieli handlowych niemal w całym kraju. Naszego wsparcia w doborze usługi udzielają w województwach: kujawsko-pomorskim i pomorskim, zachodnio-pomorskim, lubuskim, wielkopolskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, małopolskim, świętokrzyski, podkarpackim, lubelskim,
śląskim, łódzkim, dolnośląskim oraz opolskim. poltraf.com