Nauka

Ola Amigos

Opowiem Wam historię szkoły językowej, która skutecznie nauczy Was mówić tym samym językiem, którym na co dzień posługują się Enrique Iglesias, José Carreras, Andreas Iniesta oraz Antonio Banderas. Szkoła Acento, czyli tłumacząc na polski „Akcent” – nie mylić z popularnym zespołem disco polo – to placówka z wieloletnim doświadczeniem i setkami zadowolonych klientów. Pewnie spytacie: „Czym to się ona tak wyróżnia na tle konkurencji ? Już wam tłumaczę… .

Maestros

Tak jak śpiewać każdy może, tak i z nauką języka jest podobnie. Lektorzy bywają bowiem różni. Czasem są to ludzie, którzy faktycznie znajdą hiszpańską gramatykę lepiej niż Król Filip VI, ale mają problem z dogadaniem się z Hiszpanem na ulicy w Madrycie. Inni język znają doskonale, ale nie potrafią nikogo nauczyć. Są też tacy lektorzy, którzy Hiszpanię widzieli tylko w telewizorze. A jak to wygląda u nas ?

Nasza familia – rodzina Acento – to grupa zakochanych w Hiszpanii osób. Nie tylko często podróżujemy na Półwysep Iberyjski, ale też słuchamy hiszpańskiej muzyki, kochamy Almodóvar i kibicujemy Realowi, a niektórzy nawet Getafe i Atletico. Podczas zajęć stawiamy na praktykę. Co z tego, że będziecie perfekcyjnie znali hiszpańską pisownię jeśli w kontakcie z Hiszpanem lub Hiszpanką nie będziecie potrafili wydusić z siebie nawet zdania. Basta! Koniec z nudnym, niepraktycznym nauczaniem hiszpańskiego.

Oprócz Polaków lektorami w gdańskiej szkole są Hiszpanie, dwie Wenezuelki, Chilijka oraz. W naszym zespole jest m.in. doktor językoznawstwa. Specjaliści szkoły Acento język hiszpański znają prawdopodobnie najlepiej w Trójmieście. Gdzie mógłbyś się go lepiej nauczyć jeśli nie tutaj.

Clases

Kiedy przypominamy sobie nauczanie z lat naszego dzieciństwa i młodości to – mówiąc szczerze i brutalnie – nóż się nam w kieszeni otwiera. Jak stłoczeni w ciasnych salach młodzi ludzie, w grupach czasem nawet po 30 osób, mieli się czegokolwiek dobrze nauczyć ? Stale rosnące zapotrzebowanie na korepetycje z różnych dziedzin wiedzy to nie przypadek. Nauczeni na błędach innych – popełnianych również dzisiaj – dajemy swoim uczniom przestrzeń i gwarantujemy uwagę.

Nasze zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, tak, aby lektor był w stanie z każdym porozmawiać i udzielić mu odpowiedzi na nurtujące go pytania. Uczniowie traktowani są po partnersku. Wspólnie osiągamy cele, które będą skutkowały tym, że po kilku miesiącach zajęć jesteśmy w stanie swobodnie konwersować po hiszpańsku. To może banalne, ale języka uczymy się, aby się go nauczyć, a nie, aby odbyć zajęcia.

Aby ułatwić Wam decyzję, na który poziom zaawansowania kursu powinniście się zapisać Szkoła Acento przygotowała bezpłatny test językowy online. Aby lepiej poznać naszych lektorów i zobaczyć jak pracujemy zawsze organizowana jest bezpłatna lekcja próbna. Po zakończonym kursie wydawane są certyfikaty poziomu języka. Szkoła Acento przygotowuje też do egzaminów maturalnych.

Final

Ludzie i sposób nauczania to naszym zdaniem dwie kluczowe kwestie w nauczaniu języka. Jeśli masz więc ochotę już za kilka miesięcy bardzo sprawie posługiwać się hiszpańskim to chyba już wiesz, gdzie powinieneś się udać, aby tak się stało. Wybierz Szkołę Językową Acento.