Zwierzęta

Weterynarz Warszawa

Dr Dolittle z Grzybowskiej

Kiedy ktoś mówi o zawodzie z misją na myśl przychodzi nam chirurg, strażak, pracownik socjalny. Do tego grupy zdecydowanie dołączyć można weterynarzy. To często ludzie pełni pasji, którzy zrobią wszystko, aby pomóc choremu zwierzęciu. Choć nie są w stanie rozmawiać z nimi ich językiem to doskonale je rozumieją. Takimi specjalistami są m.in. weterynarze z gabinetu My Vet na ulicy Grzybowskiej w Warszawie.

15 lat temu w tym samym miejscu mieściła się renomowana przychodnia „Elwet na Grzybowskiej”. Tradycję profesjonalnego podejścia do leczenia zwierząt postanowił kontynuować Dr n. wet Ryszard Iwanicki tworząc przychodnię My Vet. Absolwent weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, który zawodowych szlifów nabierał m.in. w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt, a także w Garden State Veterinary Specialists w New Jersey, szybko zdobył zaufanie wielbicieli zwierząt. Od tamtego czasu stale doskonalił swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu zjazdach i szkoleniach.

Do drużyny My Vet dołączył też wybitny specjalista kardiolog dr n. wet. Bohdan Kurski.

W swojej karierze pomógł już tysiącom zwierzaków. Weterynaryjne trio dopełnia lekarz z ponad 30-letnim stażem Ryszard Iwanicki. Prekursor leczenia komórkami macierzystymi w Polsce zasłynął też stworzeniem specjalistycznej kliniki – Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt. W przychodni My Vet odpowiada za diagnostykę ortopedyczną. Przeprowadza również zabiegi operacyjne.

W przychodni pracują też inni wybitni specjaliści, którzy każdego dnia udzielają pomocy czworonożnym przyjaciołom. Wśród nich jest m.in. lekarz weterynarii Katarzyna Popielarczyk oraz Małgorzata Taras. Zabiegi chirurgiczne wykonuje lek. wet. Katarzyna Lepka. USG sprawnie wykonuje Natalia Stękowska – Kwasiuk. Neurologią zajmuje się Diana Stęgierska. Od ponad 20 lat groomingiem, czyli zwierzęcym fryzjerstwem zajmuje się Halina Ziembicka, która na co dzień wykorzystuje swoje bogate doświadczenie w przychodni My Vet. Na Grzybowskiej w Warszawie przyjmują też zootechnik Małgorzata Roszkowska, okulistka Olga Siwa, chirurg Piotr Radziszewski, anestezjolog Kinga Kłoczko oraz stomatolog Michał Wąsowicz.

Ten zgrany zespół ludzi codziennie z pasją pomaga zwierzakom w dojściu do zdrowia i pełnej sprawności. Specjaliści My Vet oferują pełną opiekę od pierwszej wizyty małego lub zaadoptowanego czworonoga. Weterynarze z Warszawy udzielają fachowych porad i szybko reagują jeśli wymaga tego sytuacja. Przeprowadzają szczepienia, odrobaczanie, badania laboratoryjne, kardiologiczne i jeżeli trzeba zabiegi chirurgiczne, stomatologiczne, a także stosują leczenie internistyczne. myvet.com.pl