Pogrzeby

Zakład Pogrzebowy

Miejski Zakład Zieleni od lat pomaga Gdańszczanom

Utrata bliskiej osoby jest trudnym doświadczeniem. W tym życiowym momencie każde wsparcie jest niezwykle istotne. Podczas ostatniego pożegnania przyjaciela, rodzica, krewnego, wybór odpowiedniej firmy pogrzebowej jest kluczowy dla komfortu psychicznego dla tych, którzy muszą zmagać się z żałobą. Takim miejscem, gdzie każdy może liczyć na profesjonalną obsługę, pełną zaangażowania jest Miejski Zakład Zieleni w Gdańsku.

Gdańska firma świadczy usługi pogrzebowe już od prawie trzydziestu lat. Powstała chwilę po przemianie ustrojowej w Polsce w 1991 roku. W kolejnych latach przedsiębiorstwo zdobywało nie tylko doświadczenie, ale też coraz większe zaufanie wśród mieszkańców Gdańska. Siedziba Miejskiego Zakładu Zieleni mieści się obecnie przy ulicy Partyzantów 27 w Gdańsku Wrzeszczu. Osobna filia znajduje się przy ulicy Na Stoku 46 w samym sercu miasta.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego każde zlecenie traktują indywidualnie.

Doskonale zdają sobie sprawę jak ważne dla każdego człowieka jest godne pożegnanie bliskiej osoby. Wiedzą, że decyzja o wyborze odpowiedniego przedsiębiorstwa, które pomoże rodzinie przejść przez ten trudny okres, podejmowana jest w niecodziennej sytuacji. Tym bardziej, więc istotne jest wsparcie i kulturalne podejście w stosunku do opłakujących zmarłego rodzin.

Osoby zatrudnione w Miejskim Zakładzie Zieleni są pracownikami z dużym doświadczeniem zdobytym przez lata. Dotyczy to zarówno biura obsługi klienta jak i obsługi samego pogrzebu. W swojej ofercie zakład ma również wiele produktów i usług związanych z pochówkiem tradycyjnym i urnowym. MZZ ma też wiedzę i doświadczenie w organizacji pogrzebów innych wyznań oraz świeckich uroczystości pogrzebowych.

Miejski Zakład Zieleni działa kompleksowo. Zajmuje się całym procesem pogrzebowym. Dzięki temu rodzina jest odciążona z wielu formalności. Firma wspiera ją w zasadzie na każdym kroku, pozwalając jej złapać oddech. Swoje usługi świadczy od momentu zabrania ciała do rozliczenia zasiłku z ZUSem. Poza tym MZZ posiada rozbudowany tak tabor pogrzebowy. Posiada karawany typu VW Transporter VI i V. Są to pojazdy przystosowane specjalnie do przewozu osób zmarłych. Auta są zgodne z aktualnymi przepisami Sanepidu.

Gdański zakład pogrzebowy dostępny jest całodobowo. Można się z nim kontaktować m.in. telefonicznie. Jest też możliwość napisania wiadomości drogą elektroniczną. Wszystkie najważniejsze informacje można znaleźć na stronie internetowej